Hakkımızda

Coffeeciel, nitelikli kahveye gönül vermiş 3 kahveseverin, yıllar boyunca kazandıkları deneyim, bilgi ve birikimi, kahve keyfi ile harmanlayarak; sizlere en iyi kahve deneyimini sunmak amacıyla, 2018 yılında Eskişehir'de kuruldu.

Geliştirmiş olduğumuz kahve kavurma profilleri ve tekniklerini kullanarak, taze ve nitelikli kahveyi, yeşil kahveden itibaren işliyor, paketliyor ve tanzimini sağlıyoruz. Eskişehir'in merkezinde bulunan kafe ve imalathanemizde, 4 kıta ve 13 ülkeden seçmiş olduğumuz kahveleri, çeşitli demleme metodları kullanarak, keyfinize sunuyoruz.

Image

ERHAN GÜNGÖR

1988 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Universitesi’nde Turizm İşletmeciliği, Anadolu Universitesi'nde Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İlk olarak Roka Davet adlı bir Catering firmasında barmen, komi ve garson olarak, ardından 3 sene boyunca Aldo Turizm'de Operasyon Görevlisi olarak, sonrasında 5 sene Varuna Gezgin ve 3 sene Black Cat Coffee’de Personel Şefi ve Barista olarak çalıştı. Kazandığı deneyimlerden sonra artık kendi işinin peşinden koşuyor.

Image

KEMAL İLTERBERK

1984 yılında Eskişehir'de doğdu. İlk, orta ve liseyi Eskişehir’de, üniversiteyi ESOGÜ Ziraat Fakültesinde okudu. ESOGÜ AKUT Öğrenci topluluğun kurucu üyelerindendir. Öğrencilik yıllarında garsonluk, barmenlik, baristalık gibi hizmet sektörünün pek çok alanında faaliyet göstermiştir. Bu yıllarda profesyonel olarak müzikle uğraşmıştır. Üniversiteden sonra asıl mesleği olan ziraat mühendisliğini icra etmiştir. Kardeşi ile kurduğu aile işletmesi olan Black Cat Coffee ile 4 sene boyunca kahve kavurma, kahve demleme ve kahve tadımcılığı ile ilgili bilgisini arttırmıştır. Elde etmiş olduğu tecrübelerini kullanarak, hayallerini artık bir üst seviyeye taşıyor.

Image

SEMİH KARAKURT

1988 yılında Antalya’da doğdu, kısa süre sonra Ankara’ya yerleşti ve eğitim hayatını burada tamamlayarak, 2009 yılında Başkent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mühendis olarak çalışmalarını sürdürürken, Freelance olarak da çeşitli yazılım projelerinde, Linux ve Gömülü sistemler uzmanı olarak çalıştı. Yazmek Arge Bilişim firmasını kurdu ve burada; ürün geliştirme, internet satış, reklam ve ajans hizmetleri konusunda deneyim kazandı. Ankara Gönüllü Takımı, Üniversite Toplum Derneği ve ODTÜ Gastronomi Topluluğu’nda aktif olarak sivil toplum hareketlerine katıldı. Gastronomi dünyasında yaptığı çalışmalar ve araştırmalar sonrasında, nitelikli gıda sektörüne olan merakının artması üzerine, yolculuğuna nitelikli kahve ile devam ediyor.